מידע לרופאים

רופאים יקרים, מרכזנו נולד מחלום משותף שלנו להקים מרכז לכירורגיית פה פנים ולסתות נגיש כפלטפורמה לשיתוף פעולה איתכם הרופאים. מרכזנו מאושר לטיפולי בהרדמה כללית ומצויד בציוד מתקדם ומאפשר שיתוף פעולה במקרים מורכבים, הן תחת סדצייה והרדמה כללית, והן במקרים המצריכים שיתוף פעולה כירורגי שיקומי או אורטודנטי, העמסות מידיות, שתלים זיגומטים, ועוד.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח הרפואי ונותנים מענה לכל מגוון בעיות פה פנים ולסתות וא.א.ג. מלבד הטיפולים הכירורגים הדנטלים ניתן לבצע ביופסיות, ייעוצי פה ולסת כלליים, והדמיות דרך חברות הביטוח הרפואי השונות. המרכז מצוייד בסיטי ואולטרסאונד.

הקשר עם כל רופא הינו אישי ומתקיים דיון ועדכון שוטף על שלבי הטיפול החל מהפנייה של המטופל, תאריכי טיפול ותוצאותיו. אנו רואים בכם כשותפים לדרך ונמצאים כאן לעזור לענות על שאלות, לייעץ בכל נושא כירורגי, ומזמינים אתכם להצטרף אלינו (ללמוד וללמד) לניתוחים. ישנה גם אפשרות לתקופות השתלמות לרופאים המעוניינים לשפר את יכולתם בתחום השתלים. המרכז מצויד בחדר ישיבות והדרכות עם ציוד תקשורת וצילום המאפשר דיון מרוחק במקרים ובדיקה משותפת של מטופלים. נציין כי המרכז אינו מבצע טיפולי שיניים משקמים! (מלבד אלו המבוצעים על ידכם כחלק משיתוף פעולה פר מקרה).

ניתן לשכור חדר ניתוח לביצוע פרוצדורות בהרדמה כללית בליווי מרדים.

בברכת שיתוף פעולה פורה והצלחה.